ESTRUSFINENGSWE

JOAB

Firma JOAB on üks juhtivamaid konkssüsteemide, liftdumperseadmete, Cameleont süsteemideja prügipresside tootjaid nii Skandinaaviamaades kui ka Euroopas.
Joabi klientideks on enamus jäätmekäitlusega tegelevaid ettevõtted ning samuti Euroopas enimlevinumad veoautotootjad. Joabi kaubamärk on uurimusfirmade andmetel üks tugevaimaid oma konkurentide seas. Kõige eredamaks näiteks on Cameleont süsteem, millel ei ole terves maailmas analooge. See insenertehniline lahendus on Joabi poolt ka patenteeritud.
Joabi tehased asuvad veoautotootjate naabruses, mis tagab alusautode kiire ja operatiivse tarne Joabi tehastesse. Samuti kasutab Joab tootearenduses aktiivselt nii veokitootjate kui ka lõppklientide praktilisi kogemusi.
Alates 2006. aasta algusest alustas Joab olmeprügipresside tootmist. Uued mudelid Anaconda HD ja Anaconda MD on välja töötatud uusimate tehnoloogiate ja parimate Rootsi konstruktorite kogemuste abil. Tooteid aitab arendada ka 40 aastane praktika jäätmekäitlustehnika tootmisel.
Kogu tootmistsükkel baseerub Joabi enda tootmisbaaside najal. Samuti omab firma kvaliteedisertifikaati ISO 9001 ning ISO 14001.
Joab töötab pidevalt tootmismeetodite parendamisega ja arendamisega. Kuid uus tootearendussüsteem Fast Building System (FBS) on lühendanud tarneaegasid koguni 40%, parandanud toodete kvaliteeti ning lihtsustanud finantskontrolli.
Enamus toodangust tarnitakse Skandinaaviamaadesse ning Euroopasse kuid väga palju on hakatud Joabi toodangu vastu huvi tundma Lähis-Idast, Aasiast ja Aafrikast.

Joab AB koosneb kahest üksusest: 
JOAB Försäljnings AB, mille tehased asuvad Göteborgis, Mellerudis ning Lessebos. Nende tehaste toodang on põhiliselt konkssüsteemid, Cameleont süsteemid ja liftdumperseadmed.
JOAB Recycling AB tehas asub Blomstermålas endistes Norba AB tootmishoonetes. Seal toodetakse põhiliselt olmeprügipresse. 

Eestis ja Baltikumis on Joab AB toodangu esindajaks Eritehnik OÜ.


Küsi Joabi hinnapakkumist:           Martti Laurson +372 53 466 500    martti(ät)specialtruck.ee


www.joab.se